نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشاوره برای تحصیل یا سربازی فوری

947
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45843
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره برای تحصیل یا سربازی فوری

من دو اپشن دارم تا یک سال اینده.اول من همیشه دوست داشتم کارهای علمی انجام بدم و بدلایلی که جاش اینجا نیست ترک تحصیل کردم الان برای مدرسه ی بزرگسالان ثبت نام کردم رشته تجربی و دهمو دارم پاس میکنم و نمیرسم تا 1 سال دیپلمو بگیرم میتونم یه رشته ی اسون برم و سریع دیپلممو بگیرم که سربازی جای بد نیوفتم و اگه شد دانشگاهم برم که با مدرک پایین مجبور به خدمت نباشم ولی ایرادش اینه که وقتم بیشتر تلف میشه و یا برای همیشه از کاری که توش استعداد دارم و میتونم موفق بشم دست بکشم یا تجربی رو ادامه بدم و سربازی رو سخت بگزرونم تموم بشه برگشتم روی کنکور تمرکز کنم یه رشته مرتبط به علاقم و بعد یه مقاله بنویسم یا هرکاری کنم که بورسیه بگیرم و ازین کشور برم بیرون.حتی تصورشم که اهدافی که کل زندگیم بهش فکر میکردم نابود بشه برام سخته بدون این اهداف زندگی خودم رو پوچ میبینم.یه سوال اگه من یه رشته دیگرو بردارم و دانشگاهم برم ازون طریق میتونم همزمان دیپلم تجربی رو از طریق مدرسه بزرگسالان بگیرم و بعدش کنکور تجربی بدم؟؟؟دوستانی که از سیستم اموزشی اطلاع دارن التماسا حتمی منو راهنماییم کنن زندگیم داره به فنا میره.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشاوره برای تحصیل یا سربازی فوری

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که سربازی برای شما نگرانی ایجاد کرده است اما بهتر است در کنار توجه به شرایط سربازی به این موضوع نیز توجه داشته باشید که بهتر است تحصیل و انتخاب رشته شما نیز در جهت استعدادهایتان قرار داشته باشد از این طریق هم مسیر رشد درسی خود را طی می کنید و هم اینکه به هدفتان در اینده می رسید که با داشتن مدرک بالاتر شرایط سربازی بهتری را تجربه کنید .
    دقت کنید شما برای شرکت در کنکور نیاز به در اول گرفتن مدرک دیپلم دارید و بعد می توانید در مسیر رفتن به دانشگاه اقدام کنید شرایط تحصیل در دیپلم و کنکور دادن را نیز بهتر است از آخرین بخشنامه های مدرسه خود سوال کنید تا اطلاعات دقیق در این زمینه در اختیار شما قرار داده شود .
    بهتر است که در یک جهت حرکت کنید و دپیلم خود را از مسیری دنبال کنید که به هدف کنکور و بعد شغل و کاری که دوست دارید و در آن استعداد دارید دنبال کرده باشید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45864
    تشکـر
    6
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره برای تحصیل یا سربازی فوری

درود
    تاپیک های قبلی شما رو خوندم ، باشما برعکس تمام افراد کم سطحی که میگن باید بری سربازی موافقم ، سربازی یعنی بیگاری واس دولت و حروم و حدر کردن ۲ سال از زندگیت بدون هیچ سودی
    اصلا و ابدا سربازی رفتن باعث پیشرفت یا مرد شدن شما نمیشه
    و تمام این حرف هارو مادر پدر های کم سطح واسه اینکه بچه هاشون ۲ سال عمر هدر بدن به پسرشون میگن

درمورد سوالت از مدرسه خودت باید بپرسی تا راهنمایی صحیح بگیری اینجا کسی کمک قطعی نمیتونه بهت بکنه
    امضای ایشان
    عدم عدم دَ دَ دَ دَم دَم شدم شبیه خودم

فدای قُبه رَهَت این شمایل مُبهم

فشنگ شَنگ ندارد گلوله لوله ولی بشست ماشه بجنبان فقط بنال بلی

بلی بلی بَ بَ بَ بلی بلی اما

بزیست قعر گلویم دچار

بزیس که شکل کریهی به خود میبالد

جدار نای مرا با خشونتی ممتد

بلی بلی بَ بَ بَ وا کن

به دنده دنده دندانو تیزی ناخن

گره زه بندک نافم .......

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)